Po 5 metų pertraukos - atsinaujinome!!! Išbandykite - PRO Žodyną

Dar patogesni, geresni vertimai. Galite juos iššsisaugoti, galėsite juos atsispausdinti, ir dar daugiau.

Alkonas

Alkonas yra elektroninė Bronislovo Piesarsko „Didžiojo anglų-lietuvių kalbų žodyno“ versija, išleista UAB „Fotonijos“. „Didysis anglų-lietuvių kalbų žodynas“ yra didžiausias iki šiol išleistų anglų-lietuvių kalbų žodynų (1998 m., leidykla „Alma littera“).

Kompiuteriniame žodyne medžiaga pateikiama išskleistu pavidalu, todėl jį galima naudoti kaip lietuvių-anglų kalbų žodyną.

Pagalbinė informacijos sistema parodo sutrumpinimų ir specialiųjų ženklų reikšmes – pelės žymeklį „užvedus“ ant neaiškios vietos, parodomas termino paaiškinimas. Gausu aktyviųjų nuorodų; istorijos langas primena jo paieškos veiksmų seką, todėl galima grįžti prie peržvelgtų žodžių sąrašo.

Alkonas turi ryšį su MS Word, MS Excel, Internet Explorer ir kitomis programomis, todėl automatiškai verčia į laikinąją vartotojo atmintinę nukopijuotą žodį: programoje pažymėtas žodis, nukopijavus jį į laikinąją atmintinę, greitai išverčiamas – surandamas atitinkamas žodyno straipsnis.

Anglonas

Kompiuterinis ANGLŲ–LIETUVIŲ kalbų žodynas yra elektroninė Bronislovo Piesarsko „Didžiojo anglų–lietuvių kalbų žodyno“ versija, papildyta jame vartojamų lietuviškų žodžių ir posakių rodykle. „Didysis anglų–lietuvių kalbų žodynas“, 1998 m. išleistas leidyklos „Alma littera“, yra didžiausias iš visų iki šiol Lietuvoje ir užsienyje pasirodžiusių anglų–lietuvių kalbų žodynų.

Jame aprašyta apie 100000 anglų kalbos žodžių ir posakių. Anglonas automatiškai verčia į laikinąją vartotojo atmintinę nukopijuotą žodį. Pakanka bet kokioje programoje, pvz., interneto naršyklėje, pažymėti žodį, nukopijuoti jį į laikinąją atmintinę — ir tuojau pat bus pateiktas atitinkamas žodyno straipsnis. Čia taip pat rasite šnekamosios kalbos bei slengo žodžių, specialiųjų terminų, pastoviųjų žodžių junginių.

Šis kompiuterinis anglų–lietuvių kalbų žodynas susietas aktyviosiomis nuorodomis, juo lengva ir patogu naudotis. Jame yra automatinis ryšys su populiariomis Word, Excel, Internet Explorer ir kt. programomis.