Kokių profesijų atstovai turi mokėti daugiausiai užsienio kalbų?

Kiekviena profesija, reikalauja tam tikrų įgūdžių. Žvelgiant į darbo rinką, atrodo, jog reikalavimai darbuotojams nuolat griežtėja ir pagrindinių įgūdžių jau nebeužtenka. Darbdaviai stengiasi rasti darbuotoją, kuris būtų gabus keliose srityse, tokiu būdu jis sutaupo pinigų, įdarbindamas mažiau darbuotojų. Reikalavimai kandidatams griežtėja, tačiau, keičiasi ir pati visuomenė, kuri įtakoja reikalavimų griežtinimą. Vienas iš svarbiausių reikalavimų, pretenduojant į kone kiekvieną darbo poziciją Spain Mejores créditos rápidos durante todo el día, yra užsienio klabos mokėjimas. Vienas iš lemiamų veiksnių – padidėjusi migracija. Šiandien kalbų mokėjimas reikalingas švietimo sektoriuje, finansuose, turizme, paslaugų sektoriuje, pardavimuose, marketinge, bei žinoma, medicinoje.

Finansinių paslaugų, tokių kaip bankai, finansinės konsultacijos, turto įkeitimas tiekėjai, paprastai bendrauja su labai įvairia publika, todėl kalbų mokėjimas čia yra būtinas. Ypač tai aktualu daugiakalbėse šalyse, tokiose kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, taip pat Didžioji Britanija, kurioje daug imigrantų ir kitose šalyse, kuriose imigrantų skaičiai milžiniški. Dažnai tokių paslaugų tiekėjai turi mokėti bent jau dvi užsienio kalbas, kurios populiariausios tarp atvykėlių. Tokiose šalyse pravartu mokėti kinų, ispanų kalbas. Bet kurios kitos užsienio kalbos mokėjimas, laikomas didžiuliu privalumu. Tokias paslaugas teikiančios įmonės, pasiruošusios mokėti kur kas daugiau, tiems, kurie gali vadinti save poliglotais, na, arba mokėti bent jau keletą užsienio kalbų. Nenuostabu, jog žmonės, kalbantys daugiau nei viena užsienio klaba, uždirba daugiau nei tie, kurie nemoka nei vienos arba moka tik vieną užsienio kalbą.

Turizmo augimas vis didėja, tai viena tų šakų, kuri daugeliui šalių sugeneruoja didžiausias pajamas ir prisideda prie šalies ekonomikos augimo. Asmenys, kurie geba kalbėti keliomis užsienio kalbomis yra labai vertinami ir laukiami viešbučiuose, kelionių centruose bei aptarnavimo sferose. Daugelyje profesijų, tokių kaip kelionių agentai, gidai, viešbučių administratoriai, vadybininkai, neišvengiamas nuolatinis bendravimas su žmonėmis iš svečių šalių. Daugelis jų, moka tik vieną kalbą, todėl šių sričių specialistai privalo mokėti keletą kalbų, kad galėtų susikalbėti su atvykėliais ir leisti jaustis jiems patogiai, net ir tuomet kai jie kalba tik savo gimtąją kalba.

Socialiniai ir viešieji sektoriai, tokie kaip mokyklos, teismo salės, migracijos departamentai ir panašios institucijos, privalo turėti specialistus, kurie gebėtų kalbėti daugiau nei viena užsienio kalba, dar geriau, jei tokių institucijų atstovai yra daugiakalbiai. Mokykloms, kuriose daug imigrantų vaikų, pravartu žinoti daugiau nei dvi užsienio kalbas. Daugelis mokinių, dar mokyklose, renkasi vis daugiau užsienio kalbų, nes supranta, jog tai neįkainojamas dalykas. Vienos populiariausių kalbų, kurių nori išmokti jaunimas, tai prancūzų, ispanų, taip pat kinų kalba, anglų kalbos mokėjimas vis labiau atrodo lyg savaime suprantamas dalykas, kuris pamažu tampa privalomu. Mokytojai, kurie geba kalbėti angliškai ir dar viena užsienio kalba, tokiose mokyklose labai laukiami.

Darbuotojai, dirbantys migracijos departamente, nuolat bendrauja su užsienio šalių piliečiais, todėl be užsienio kalbų mokėjimo, tokiose pozicijose būtų itin sunku. Asmenys, kurie dirba pardavimų, marketingo srityse, taip pat privalo mokėti daugiau nei vieną kalbą, norint įsilieti į vis labiau augančią multikultūrinę rinką, kurioje būtų galima parduoti savo prekes ir paslaugas. Skambučių centro darbuotojai taip pat dažnai susiduria su užsienio kalbomis, todėl darbdaviai, kalbų mokėjimą įvardija kaip svarbiausią reikalavimą. Akivaizdu, jog modernėjant pasauliui, be kalbų mokėjimo išsiversti būtų be galo sunku, pats gyvenimo būdas priverčia nuolat tobulėti ir bendrauti su žmonėmis iš kitų šalių. Nemokantiems užsienio kalbų, užsiveria labai daug durų, todėl svarstantiems apie puikais karjeros galimybes, pirmiausia reikia tobulinti savo užsienio kalbų įgūdžius.