Užsienio kalbos, kurių mokytis yra lengviausia

Kiekviena kalba yra skirtinga. Skirtingi yra ir žmonės. Priklausomai nuo asmenybės, kalbų mokymasis gali būti labai skirtingas, vieniems ta kalba gali pasirodyti labai sunki, kitiems tai visai nesudėtinga. Kalbų mokymosi laikas yra gana individualus ir priklauso nuo keleto faktorių tokių kaip: kalbos sudėtingumas, mokymosi per dieną trukmė, motyvacija, kalbos panašumas į gimtąją kalbą. Visi šie faktoriai lemia kalbos išmokimo laiką. Vis dėlto, atsižvelgiant į besimokančiųjų nuomonę, komentarus ir jų mokymosi greitį yra skiriamos kalbos, kurios, kaip teigiama yra pakankamai nesudėtingos, todėl jas išmokti galima greičiausiai.

  • Ispanų – tai viena populiariausių bei lengviausiai išmokstamų kalbų. Vienas svarbiausių aspektų, dėl kurių šią kalbą mokytis gana paprasta yra tas, jog paprastai žodžiai rašomi taip kaip ir tariami. Žinoma, visuomet yra išimčių, tačiau daugelis žodžių rašomi taip kaip ir tariami. Pats žodžių tarimas čia gana paprastas ir keistų garsų nepasitaiko. Kiek sunkiau gali būti su gramatika, tačiau viskas nėra taip sudėtinga kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.
  • Portugalų – gramatiškai ši kalba labai panaši į kitas romanų šeimos kalbas. Žinoma, kalba turi tam tikras, tik šiai kalbai būdingas ypatybes. Ši kalba gana panaši į ispanų kalbą, todėl dauguma ispanų gana gerai kalba portugališkai.
    Prancūzų – mokantiems anglų kalbą, išmokti šią kalbą nebus sudėtinga. Lyginant su kitomis romanų kalbomis, anglų kalba leksiniu požiūriu bene labiausiai panaši į prancūzų. Prancūzų kalboje daug panašių žodžių, todėl mokant anglų, galima nesunkiai išmokti ir prancūzų kalbą. Prancūzų kalboje yra tik dvi gramatinės giminės, o žodžių tvarka sakinyje atrodo taip: veiksnys, tarinys, papildinys.
  • Italų – tai viena romantiškiausių kalbų, kuri itin mėgiama moterų. Abėcėlėje yra 21 raidė. Sakiniai gana ritmiški, o daugelis žodžių paprastai baigiasi balsėmis. Tai suteikia kalbai muzikalumo. Šios kalbos malonu klausyti, o dar maloniau ja kalbėti.
  • Olandų – tai kalba, taip pat turinti panašumų į anglų kalbą. Ši kalba panaši į vokiečių, tačiau ji neturi linksnių ir paprastesnė gramatinė sistema. Olandų kalboje yra dvi giminės: bendroji ir niekatroji. Veiksmažodžių sistema panaši į anglų kalbą, tačiau kasdienėje kalboje dominuoja trys laikai: esamasis, būtasis sudurtinis ir būsimasis. Rašytinėje kalboje veiksmažodžių laikų pasitaiko daugiau.
  • Švedų – ši kalba sparčiai populiarėja pasaulyje. Nors kalba atrodo gana sudėtinga, vis dėlto, ją mokantis viskas pasidaro kitaip. Kalba gana paprasta, ją galima mokytis tiek savarankiškai, tiek universitetuose ar tiesiog kalbų mokyklose. Kalba pasižymi paprastu asmenavimu, ir panašia į anglų kalbą gramatika. Pati kalba gana melodinga ir turi gražų skambesį.
  • Norvegų – iš pirmo žvilgsnio tai gana sudėtingai skambanti kalba, tačiau pradėjus mokytis, viskas tampa paprasčiau. Pati abėcėlė beveik sutampa su įprastine lotynų abėcėle, yra vos kelios skirtingos raidės, todėl raides išmokti nesudėtinga. Šiandien, tai gana sparčiai populiarėjanti kalba, todėl jos mokosi gana nemažai žmonių.

Visos kalbos yra gražios ir turi tam tikrų tik joms būdingų ypatybių, būtent tai daro jas išskirtinėmis ir skatina žmones jų mokytis. Nors daugelio nuomone tai gana nesudėtingos kalbos, iš tiesų tai priklauso nuo asmenybės. Kai kuriems visai nesudėtinga gali pasirodyti ir kinų kalba, tačiau kitiems net ir anglų kalba yra kietas riešutėlis. Kartais sudėtingas kalbas išmokti galima greičiau nei tas, kurios laikomis paprastesnėmis. Mokantis bet kokią kalbą, reikia užsibrėžti tikslus ir tikslingai jų siekti, tuomet bus matomi rezultatai ir bus galima savimi didžiuotis.